PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.sk
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 39,99 €
541 126 111
Po-Pi 8:00 - 16:00 hod.

Súťažíme o výbavu do detskej izby z IKEA v hodnote 150 €

Detská izba je ich útočisko. Miesto, kde žijú svoje fantázie, svoj svet. A je úplne jedno, či majú 5 alebo 14 rokov. Detská izba musí plniť hneď niekoľko zásadných funkcií. Nie je to len miesto na hranie. Dieťa tu odpočíva, rozvíja svoj potenciál, učí sa. S vekom sa však jeho potreby menia a je potrebné izbu upravovať, aby im v ich kráľovstve bolo stále dobre.

Súťažíme o výbavu do detskej izby z IKEA v hodnote 150 €

Predškolák potrebuje kvalitný písací stôl, na ktorom bude písať svoje prvé domáce úlohy. K stolu je potrebná pohodlná stolička. Každý knihomoľ vie, že knihám to najviac pristane v knižnici a mamičky budú isto súhlasiť, že úložných priestorov pre všetko možné nie je v detskej izbe nikdy dosť. Kreslo na odpočívanie, čítanie aj učenie poteší sviežím vzhľadom, hravosťou aj praktickosťou. A zabudnúť nemôžeme ani na kvalitné osvetlenie.

Myslíme na potreby detí aj rodičov, a preto sme sa opäť rozhodli súťažiť o vami tak obľúbené vouchery na nákup v IKEA v hodnote 150 €.

Sledujete nás na Facebooku a Instagrame? To je skvelé. Tam budú súťaže po celú sezónu prebiehať. A pokiaľ nás sledujete na oboch sieťach, máte väčšiu možnosť vyhrať.

Na zapojenie sa do súťaže je potrebné kúpiť, alebo už doma mať produkt Oxybag, postovať fotku a držať si palce. Máte doma Oxybag? Výborne. Tak to len odfoťte a zdieľajte s nami.

Súťažiť o vouchery na nákup v IKEA môžete na našom Facebooku 2× do mesiaca a to od 12. 3. 2021 a ako organizátori súťaže si vyhradzujeme právo nechať ju prebiehať bez uvedenia konca.

Viac informácií sa dočítate priamo v súťažných príspevkoch na našom Facebooku a Instagramu.

Prajeme vám šťastné fotenie, tešíme sa na príspevky. Váš Oxybag