PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  +420 541 126 111 | +420 604 248 970
 • E-mail:
  info@oxybag.sk
Valentínska zľava 14 % na celú kolekciu Oxylady s kódom VALENTINSK14!!
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 39,99 €
+420 541 126 111
+420 604 248 970
Po-Pi 8:00 - 16:00 hod.

Súťažíme o detskú izbičku

Prišiel čas na premenu detskej izbičky? Nový stôl, kvalitné stoličky? Lampička k posteli, police na knižky, škatule na hračky? Tapeta, ktorá vás prenesie do iného sveta? Vyhrajte voucher na nákup v IKEA a splňte deťom sen o novej izbičke podľa ich fantázie.

Súťažíme o detskú izbičku

Vytvorte detskú izbu snov pre svoje dievčatko alebo chlapca

Detská izba musí plniť hneď niekoľko funkcií. Nie je to len miesto na hranie. Dieťa tu odpočíva, rozvíja svoj potenciál, učí sa. S vekom sa však jeho potreby menia a je treba izbičku upravovať, aby im v ich kráľovstve bolo stále dobre.

Podporujeme priania vašich detí. Obľúbená súťaž o novú detskú izbičku je opäť tu!

Na zapojenie do súťaže je treba kúpiť, alebo doma už mať produkt Oxybag, postnúť fotku a držať si palce. Máte doma Oxybag? Výborne. Prvú podmienku súťaže ste splnili. Stačí ho len odfotiť a zdieľať s nami.

Ukážte, ako vám to s Oxybag pristane! Zapojte sa do súťaže o voucher v hodnote 150 € na nákup v IKEA. Skúsiť šťastie môžete hneď dvakrát. Súťažíme na našom slovenskom aj českom facebookovom profile Oxybag.

Podmienky súťaže:

➤ Buďte fanúšikmi našej Facebook stránky.

➤ Dajte lajk súťažnému príspevku. Za zdieľanie budeme radi, ale nie je podmienkou.

➤ Máte doma nejaký produkt Oxybag? Výborne! Tak nám s ním urobte super fotku! Buďte kreatívni, zábavní, hraví. ☺ Svoje foto-výtvory s nami zdieľajte v komentári pod súťažným príspevkom.

Súťaž trvá do 27. februára 2022. Výhercu, ktorý získa poukážku na nákupy v IKEA v hodnote 150 €, vyhlásime 2. marca. Zariaďovanie detskej izby potom už bude hračka.

Prajeme vám veľa šťastia a pevnú ruku pri fotení.

Váš Oxybag ♥