PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.sk

Späť do školy - ako sa z toho nezblázniť?

Hovorte o škole pozitívne

Dieťa väčšinou býva ku koncu prázdnin otrávené, že končí jeho obľúbené obdobie a musí sa vrátiť ku školskému režimu – vstávanie skoro ráno, hodiny sústredenie a domáce úlohy. Zaveďte téma na kamarátov a krúžky, ktorých sa určite po dvoch mesiacoch nemôže dočkať.

Ak ho čakajú nové predmety, sadnite si a porozprávajte sa o nich. Fyzika nie je len nudná hodina plná nezáživného rozprávanie, ale dozvie sa tam veľa zaujímavostí o tom, ako veci, ktoré bežne používa, fungujú. A chémie? Zabudnite na nudné vzorčeky. Ako vtedy vášmu chemikár vypenil skúmavka po celej triede, si predsa pamätáte dodnes a vášho malého čakajú pri chémiu podobné zážitky.

A keby ani to úplne nezabralo, pripomeňte svojmu školákovi, že počas školského roka je veľa ďalších prázdnin. Tie jesenné už klopú na dvere a po nich sú tu Vianoce – ďalší z najobľúbenejších obdobie v roku.

Začnite školáka pripravovať na nový režim

Aby hneď prvý školský deň nezačal pre dieťa šokom, pripravujte ho nenápadne na skoré vstávanie aspoň posledný týždeň – večer skôr do postele a ráno budíček. Precvičujte učivo formou hier alebo pracovných zošitov, ktoré dnes zoženiete v každom papiernictva, a odmeňte ho obľúbenou sladkostí alebo zmrzlinou, z ktorej bude nadšené rozhodne viac ako z červenej známky na konci stránky.

Urobte z nakupovania vecí zábavu

Návnada školáka už pri písaní zoznamu, čo všetko bude do školy potrebovať. Dajte dohromady čo najviac letákov s témou „Späť do školy“, prejdite akcie na internete a podľa zoznamu vyberajte veci, ktoré sa mu budú páčiť. Niekedy urobí radosť aj malá drobnosť s obľúbeným hrdinom.

Nezabudnite na základné vybavenie aj veci do krúžkov

** Školský batoh ** už je ošúchaný a začína sa pomaly rozpadať? Vyberte s dieťaťom ideálnu veľkosť, dizajn i tvar. Výber nepodceňujte, tašku bude ** nosiť na chrbte každý deň, ** tak nech mu neničia chrbát a nosí ju z hrdosťou. Pre lepší prehľad sme rozdelili ruksaky podľa tried:

S batohom potom samozrejme musíte zladiť aj „peračník“: [https://www.oxybag.cz/penaly/], „kufrík“: [https://www.oxybag.cz/kufriky/] na výtvarnej, „sáčok na cvičky ": [https://www.oxybag.cz/…y-na-cvicky/] alebo“ vak na chrbát ": [https://www.oxybag.cz/vaky-na-zada/].

Skontrolujte všetky pravítka, pastelky, kalkulačku, kružidlo, ceruzky na rysovanie, vodovky, tempery, dosky na zošity, a hlavne ** desiatový box. ** rozsypané olovrant v taške nikoho nepoteší.

Menším školákom radšej ** všetky veci podpíšte. ** Predídete tak zbytočným stratám a dohadovanie s ostatnými deťmi a ich mamičkami.

Pri návrate do školy teda zbytočne nestresujte. Stačí ** poriadne namotivovať dieťatko, neodfláknout nákupné zoznam ** a ** vybrať tie správne školské pomôcky ** a môžete si dať nohy hore a vychutnať si to zaslúžené kávu.