PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.sk
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 39,99 €
541 126 111
Po-Pi 8:00 - 16:00 hod.

Ohliadnutie za letom plným súťaží s Oxybag

Prázdniny, najobľúbenejšia časť roka, zase utiekli ako voda a sotva sme sa nazdali, deti sa nám opäť vrátili do školských lavíc. My sme vám tohtoročné leto chceli čo najviac spríjemniť, a preto ste sa na našich sociálnych sieťach mohli zapojiť do niekoľkých súťaží. Poďte sa s spoločne s nami obzrieť za tým, čo sme pre vás tento rok vymysleli, možno sa nabudúce zapojíte aj vy.

Ohliadnutie za letom plným súťaží s Oxybag

Čo by ste povedali na detskú izbu IKEA?

Sledovať nás môžete na Instagrame aj na Facebooku, to už ale určite viete. A práve na Facebooku celé leto prebiehala obľúbená súťaž o detskú izbu IKEA. Keď deti odídu do tábora alebo k babičke, to je ideálny čas na plánovanie a presúvanie. Určite nám dáte za pravdu, že prázdniny sú ideálnou dobou na organizáciu detských izbičiek a prípravu na nový školský rok.

Celkovo sme vyžrebovali 6 výhercov a každý z nich od nás dostal voucher na nákup v hodnote 4000 Kč. Za tento rok sme rozdali vouchery na detskú izbu IKEA v hodnote 40 000 Kč, a preto veríme, že sme mnohým deťom, aj rodičom, vykúzlil úsmev na tvári, keď si v IKEA vybrali do svojej izby presne to, po čom túžili. Či už to bol nový písací stôl, stolička alebo, napríklad, organizéry na hračky.

Niet nad osobné stretnutie

Vidieť ste sa s nami mohli aj osobne, a to hneď niekoľkokrát. Rovnako ako vlani, sme ani tento rok nechýbali na Pigyáde, obľúbenej akcii v detskom zábavnom parku Mirakulum. Pre deti bolo pripravené divadlo, súťaže i hry a my si pre nich priviezli veľa darčekov. Počasie nám prialo a bol z toho neopakovateľný víkend plný zábavy. V priebehu prázdnin sme sa mohli stretnúť aj v rôznych obchodných centrách naprieč celou Českou republikou, kde sme boli s našou veľkou aktovkou. Už ste ju niekedy videli? Vojdú sa do nej deti a často aj dospelí. Stačilo sa s ňou odfotiť, umiestniť fotku na svoj Instagramový alebo Facebookový profil, označiť nás v príspevku a my sme v posledný augustový deň vybrali dvoch výhercov, ktorí si mohli na našom e-shope vybrať batoh podľa vlastného výberu. Úprimná radosť z výhry a reakcie výhercov nás vždy potešia a v tejto súťaži tomu nebolo inak.

Počas horúcich letných dní ste si mohli zasúťažiť o naše batohy v Letnej jazde s Hitradio Černá Hora. Tá sa uskutočnila na vychýených východočeských kúpaliskách. Čakalo na vás veľa súťaží pre deti i dospelých, zábavy a hity, ktoré máte radi. Všetko, čo k letu patrí.

Nadupané leto s Oxybag

V lete to tento rok žilo hlavne na našom Instagrame, kde vás pravidelne informujeme o novinkách, zľavových akciách a sme vám k dispozícii pre prípadné otázky. Na našom profile ste si mohli zasúťažiť o tritanové fľaše a pre naše sledujúce sme vymysleli aj dve kolá veľmi úspešnej súťaže o batoh Oxy Zero podľa vlastného výberu a výbavu od JBL pre kvalitné počúvanie hudby. Výhercom sme k batohu v prvom kole pribalili reproduktor JBL CLIP 4 a v kole druhom sa súťažilo aj o bezdrôtové slúchadlá od JBL. Prepojenie telefónu pomocou bluetooth s poriadnou výbavou pre kvalitné počúvanie hudby je „must have” všetkých tínedžerov a súdiac podľa účasti v súťaži sme sa im trafili do vkusu. Letná súťaž s JBL potešila najmä študentov a väčšie deti, účasť bola naozaj obrovská. Vždy sa snažíme myslieť na všetky vekové kategórie, aby si na to svoje prišiel každý. Preto sme v mesiaci august nemohli opomenúť tých, pre ktoré začína nová životná etapa. V spolupráci s influencerkami sme pripravili niekoľko súťaží o aktovky pre prváčikov aj o detské batôžky pre najmenších, ktoré sa hodia napríklad do škôlky. Všetci už majú svoje výhry pri sebe a my veríme, že aktovky robia svojim novým majiteľom radosť a dobre sa nosia.

Leto bolo naozaj nabité! Dúfame, že ste si, rovnako ako my, dopriali pár dní dovolenky a do nového školského roka ste tak mohli vstúpiť oddýchnutí a pravou nohou. Dúfajme, že tohtoročná jeseň k nám bude prívetivejšia než tá vlaňajšia. Spoločne to musíme nejako zvládnuť. Na našich sociálnych sieťach sa pre vás snažíme pravidelne vymýšľať súťaže a zaujímavý obsah. Chceme, aby vás to s nami bavilo. Sme pre vás k dispozícii vždy, keď nás potrebujete.

Tak sa k nám pripojte, nech vám nič neunikne. A ak máte akýkoľvek podnet, otázku alebo nám len chcete napísať recenziu na výrobok, ktorý ste u nás nakúpili, určite nám napíšte. Akákoľvek spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. A nechajte sa prekvapiť, aké súťaže pre vás chystáme na pomaly sa blížiace Vianoce. Určite sa máte na čo tešiť.

Majte krásny jeseň,

váš Oxybag.