PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.sk
Black Friday s Oxybag! Zľava 20% na všetko s kódom BFSK20. Akcia platí od 22.11. do 28.11.2021.

Ohliadnutie za letom plným súťaží s Oxybag

Prázdniny, najobľúbenejšia časť roka, zase utiekli ako voda a sotva sme sa nazdali, deti sa nám opäť vrátili do školských lavíc. My sme vám tohtoročné leto chceli čo najviac spríjemniť, a preto ste sa na našich sociálnych sieťach mohli zapojiť do niekoľkých súťaží. Poďte sa s spoločne s nami obzrieť za tým, čo sme pre vás tento rok vymysleli, možno sa nabudúce zapojíte aj vy.

Čo by ste povedali na detskú izbu IKEA?

Sledovať nás môžete na Instagrame aj na Facebooku, to už ale určite viete. A práve na Facebooku celé leto prebiehala obľúbená súťaž o detskú izbu IKEA. Keď deti odídu do tábora alebo k babičke, to je ideálny čas na plánovanie a presúvanie. Určite nám dáte za pravdu, že prázdniny sú ideálnou dobou na organizáciu detských izbičiek a prípravu na nový školský rok.

Celkovo sme vyžrebovali 6 výhercov a každý z nich od nás dostal voucher na nákup v hodnote 4000 Kč. Za tento rok sme rozdali vouchery na detskú izbu IKEA v hodnote 40 000 Kč, a preto veríme, že sme mnohým deťom, aj rodičom, vykúzlil úsmev na tvári, keď si v IKEA vybrali do svojej izby presne to, po čom túžili. Či už to bol nový písací stôl, stolička alebo, napríklad, organizéry na hračky.

Niet nad osobné stretnutie

Vidieť ste sa s nami mohli aj osobne, a to hneď niekoľkokrát. Rovnako ako vlani, sme ani tento rok nechýbali na Pigyáde, obľúbenej akcii v detskom zábavnom parku Mirakulum. Pre deti bolo pripravené divadlo, súťaže i hry a my si pre nich priviezli veľa darčekov. Počasie nám prialo a bol z toho neopakovateľný víkend plný zábavy. V priebehu prázdnin sme sa mohli stretnúť aj v rôznych obchodných centrách naprieč celou Českou republikou, kde sme boli s našou veľkou aktovkou. Už ste ju niekedy videli? Vojdú sa do nej deti a často aj dospelí. Stačilo sa s ňou odfotiť, umiestniť fotku na svoj Instagramový alebo Facebookový profil, označiť nás v príspevku a my sme v posledný augustový deň vybrali dvoch výhercov, ktorí si mohli na našom e-shope vybrať batoh podľa vlastného výberu. Úprimná radosť z výhry a reakcie výhercov nás vždy potešia a v tejto súťaži tomu nebolo inak.

Počas horúcich letných dní ste si mohli zasúťažiť o naše batohy v Letnej jazde s Hitradio Černá Hora. Tá sa uskutočnila na vychýených východočeských kúpaliskách. Čakalo na vás veľa súťaží pre deti i dospelých, zábavy a hity, ktoré máte radi. Všetko, čo k letu patrí.

Nadupané leto s Oxybag

V lete to tento rok žilo hlavne na našom Instagrame, kde vás pravidelne informujeme o novinkách, zľavových akciách a sme vám k dispozícii pre prípadné otázky. Na našom profile ste si mohli zasúťažiť o tritanové fľaše a pre naše sledujúce sme vymysleli aj dve kolá veľmi úspešnej súťaže o batoh Oxy Zero podľa vlastného výberu a výbavu od JBL pre kvalitné počúvanie hudby. Výhercom sme k batohu v prvom kole pribalili reproduktor JBL CLIP 4 a v kole druhom sa súťažilo aj o bezdrôtové slúchadlá od JBL. Prepojenie telefónu pomocou bluetooth s poriadnou výbavou pre kvalitné počúvanie hudby je „must have” všetkých tínedžerov a súdiac podľa účasti v súťaži sme sa im trafili do vkusu. Letná súťaž s JBL potešila najmä študentov a väčšie deti, účasť bola naozaj obrovská. Vždy sa snažíme myslieť na všetky vekové kategórie, aby si na to svoje prišiel každý. Preto sme v mesiaci august nemohli opomenúť tých, pre ktoré začína nová životná etapa. V spolupráci s influencerkami sme pripravili niekoľko súťaží o aktovky pre prváčikov aj o detské batôžky pre najmenších, ktoré sa hodia napríklad do škôlky. Všetci už majú svoje výhry pri sebe a my veríme, že aktovky robia svojim novým majiteľom radosť a dobre sa nosia.

Leto bolo naozaj nabité! Dúfame, že ste si, rovnako ako my, dopriali pár dní dovolenky a do nového školského roka ste tak mohli vstúpiť oddýchnutí a pravou nohou. Dúfajme, že tohtoročná jeseň k nám bude prívetivejšia než tá vlaňajšia. Spoločne to musíme nejako zvládnuť. Na našich sociálnych sieťach sa pre vás snažíme pravidelne vymýšľať súťaže a zaujímavý obsah. Chceme, aby vás to s nami bavilo. Sme pre vás k dispozícii vždy, keď nás potrebujete.

Tak sa k nám pripojte, nech vám nič neunikne. A ak máte akýkoľvek podnet, otázku alebo nám len chcete napísať recenziu na výrobok, ktorý ste u nás nakúpili, určite nám napíšte. Akákoľvek spätná väzba je pre nás nesmierne dôležitá. A nechajte sa prekvapiť, aké súťaže pre vás chystáme na pomaly sa blížiace Vianoce. Určite sa máte na čo tešiť.

Majte krásny jeseň,

váš Oxybag.