PREČO BATOHY OXY?

Celá kolekcia OXY je zameraná predovšetkým na študentov a deti na druhom stupni ZŠ, tomu zodpovedajú aj moderné dizajny a potisky.V našej ponuke nájdete batohy rôznych typov a prevedení. Každý batoh má polstrovaný a anatomicky tvarovaný chrbát, polstrované ramenné popruhy, vnútorné vrecko na notebook, samozrejmosťou sú aj priestranné hlavné vrecká a praktické bočné vrecká na fľaše.

KONTAKTY
 • Adresa:
  VGP Park Hala1, Stará pošta 1026,
  664 61 Rajhrad, Česká republika
 • Telefón:
  541 126 111 | 541 126 112
 • E-mail:
  info@oxybag.sk
Doprava ZADARMO
Pri nákupe nad 39,99 €
541 126 111
Po-Pi 8:00 - 16:00 hod.

Kateřina Stočesová a jej deti si obľúbili batohy Oxybag

V roku 1998 zvíťazila v súťaži Miss Českej republiky a toho istého roku získala aj ocenenie Queen of the World. V súčasnosti Kateřina Stočesová podniká v oblasti golfu a žije spokojným rodinným životom. Dnes je predovšetkým mamičkou sedemročnej Annemarie a skoro štvorročného Christophera. Annemarie pôjde po prázdninách do prvej triedy, a tak si spoločne s mamičkou vyberala prvou tašku. A nás teší, že ich voľba padla práve na náš batoh a doplnky k nemu.

Kateřina Stočesová a jej deti si obľúbili batohy Oxybag

Katarína, kedy a ako ste vlastne objavila naše batohy?

Výrobky Oxybag mi odporučila už pred dlhšou dobou kamarátka. Pre deti som u vás najskôr zaobstarala detské batôžky. Zaujali ma pestré farby a veľkosť presne pre tie dva moje malé poklady.

Vaša dcérka Annemarie v septembri nastupuje do 1. triedy. Akú aktovku ste pre ňu hľadala?

Prvá aktovka je dôležitá, Annie sa do školy veľmi teší, preto mi samozrejme s výberom výdatne pomáhala. Najviac sa jej páčila súprava batohu a doplnkov s jednorožcom Fluffym. Tohto uleteného „koníka“ Annie vážne miluje, Mimoni u nás proste frčia. A tak prvýkrát vyrazí do školy práve s Fluffym. Nedivila by som sa, keby podobnú aktovku chceli aj ostatné dievčatká v jej triede.

A čo ostatné školské potreby? Už máte tiež nachystané?

Že sa pýtate! Samozrejme. Annie totiž u vás našla tiež ďalšie veci s Fluffym a hneď ma nabádala, nech je tiež zaobstarám. Máme teraz tiež peračník, vrecko na cvičky, zložku na zošity, kartónový kufrík do výtvarnej i bloky s jednorožcom. A tiež kľúčenku s karabínou na prvé vlastné kľúče. Skrátka Fluffy u nás ovládol všetky školské prípravy.

Čo na našich batohoch najviac oceňujete?

Okrem farieb a veselých vzorov sa samozrejme pozerám tiež na to, ako sa bude deťom batoh nosiť. Páči sa mi anatomicky tvarovaný a polstrovaný chrbát, alebo mäkké vystužené popruhy, ktoré nebudú tlačiť do ramienok. Super je tiež nastaviteľný hrudný popruh, ten si Annie môže zatiahnuť podľa potreby a lepšie sa jej všetky tie vedomosti ponesú.

A čo váš syn, Christopher, ako sa mu nosí batôžtek Oxybag?

Tieto malé batôžky sú prima. Máme ich doma hneď niekoľko. Chris sa bez batôžku nehne z domu, nosí ho do škôlky, na ihrisko, aj keď niekam vyrážame na výlet, alebo za športom. Najradšej má ten s dinosaurami.